Церковна свічка і очищення енергетики квартири. Як правильно робити

У кожному будинку накопичується своя енергетика, позитивна або негативна. І кути, стіни квартир є тому німими свідками, і накопичуючись подібно пилу в кутах житла, негативна енергія руйнує життя сім’ї. А значить, подібно до того, як роблять з пилом, від негативу потрібно позбавлятися, і зробити це можна за допомогою церковної свічки.

Перед очищенням треба ретельно прибратися в будинку, і прийняти душ з сіллю і провітрити будинок. Приготуйте також тазик з водою. Вона може бути структурованою (найкраще талою) або святою, але ні в якому разі не водопровідною. Спочатку окропіть кожен куточок будинку цією водою, потім змочіть нею обличчя і руки і, не витираючи, дайте висохнути. Після цього підпаліть гілочки рослин і окуріть ними всю квартиру, пронісши тліючі гілочки по всіх кутках, йдучи по ходу годинникової стрілки.

Роблячи прибирання, подумки уявляйте, як випаровується енергетичний бруд. Потім візьміть свічку і надіньте на неї невеличкий кружок, вирізаний з білого паперу. Він необхідний для захисту ваших рук від негативної енергії, яку вбере розплавлений віск – віск ні в якому разі не повинен потрапити на ваші руки. Тому свічку треба тримати за захищений кінець і тільки після цього запалювати. Якщо ви все зробили правильно, свічка буде горіти рівно, не залишаючи нагару.

Починайте очищення від вхідних дверей і рухайтеся вліво. Не забувайте про дрібні деталі – вимикачі і розетки, зрозуміло відключивши електрику. Всю обробку свічкою проводьте за годинниковою стрілкою. Обробляємо не тільки стіни, але і меблі. Стіни обробляйте, проводячи свічкою по синусоїді – то піднімаючи її вгору, то опускаючи вниз. Обов’язково триразово перехрестіть ліжко та постільну білизну, починаючи з голови.

Обходячи квартиру, не забудьте про туалет і підсобні приміщення. Коли прибирання закінчиться, необхідно зняти залишки енергетичного бруду з рук, куди вона неминуче потрапить. Для цього вимийте руки з милом під краном. Потім вимийте руки з сіллю і почекайте, поки вони висохнуть. Повторну прибирання рекомендується проводити через півроку.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...