Вакарчук розчулив українців зверненням з Майдану: Що з нами сталось, люди

Лідер рок-гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук у річницю Революції Гідності 21 листопада на Майдані Незалежності звернувся до українців. Вакарчук згадав, як усе починалося.

 

«5 років тому тут розпочалась боротьба. Боротьба тих, хто був незгодний з цинічним свавіллям тодішньої влади. А далі було і побиття студентів, і неодноразові спроби розігнати Майдан, і тисячі вогників на нашому концерті, і мурашки від гімну. А далі був січень, коли ми втратили перші життя, але продовжували тримали оборону. А потім, під час трагічних подій лютого, ми втратили Небесну Сотню… Але ми перемогли», – сказав співак.

Він зазначив, що коли все починалося ніхто не знав, які шанси на перемогу.

«Ми просто йшли сюди, бо не могли не прийти. Ми просто йшли за покликом свого серця. Тоді ми вперше довели самі собі, що справжні зміни можливі. Що справжні зміни починаються з кожного з нас. То чому ж сьогодні так багато хто готовий опускати руки? Що з нами сталось, люди?! Тоді ми перемогли злочинну владу, маючи одне завзяття. Сьогодні ми стали досвідченішими, в нас стало більше можливостей!», – говорить Вакарчук.

Він закликав українців не дозволяти політикам та олігархам вдаватися до маніпуляцій.

«Тоді тут, на Майдані, ми всі стояли разом, як один, плече в плече. Нас не лякав ні холод, ні гумові кийки, ні, навіть, кулі. А сьогодні ми сваримось один з одним по фейсбуках, поки ті, кого ми тоді перемогли, вдягнувши нові маски, підступно стараються відвоювати позиції. Ми не маємо права зупинятися на півдорозі! І ми не будемо зупинятись. Ради тих, хто загинув тут на Майдані. Ради тих, хто загинув на сході. Ради тих, хто захищає нас сьогодні. Ради наших дітей і наших батьків! Ми не можемо і не будемо зупинятись», – зазначив Вакарчук.

Він висловив переконання, що позитивні зміни в Україні ще тільки починаються, але вони досяжні і залежать від кожного українця.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...