5 небезпек 2019 року: які неприємності підклала нам Жовта Свиня

На перший погляд, Свиня дуже добра і щедра тварина, але у цих якостей є і зворотний бік. Ця тварина досить непередбачувана і її доброта може обернутися безмівдовністю, а щедрість – марнотратством, тому будьте стримані в своїх бажаннях, але наполегливі в своїх мріях. Що потрібно знати, щоб уникнути неприємностей в рік Земляного Свині?

 

 

Свиня може нагородити людей не тільки добротою і щедрістю, а й марнотратством і любов’ю до дорогих дрібничок. Непомірність в розтраті грошових коштів може обернутися великими проблемами, тому ретельно плануйте свій бюджет і покупки, особливо дорогі, обговорюйте з близькими людьми, можливо, вони розкриють вам очі на багато речей. Ні в якому разі не беріть грошей в борг, щоб купити якусь річ, особливо не першої необхідності. Джерело.

Витрачати гроші в 2019 році потрібно в разі потреби і за можливості, але дивіться, щоб ваша економність не перетворилася на жадібність, не варто надавати собі у всіх благах і радощах, заради того, щоб заощадити, інакше ви отримаєте протилежний ефект і весь рік проведете в безгрошів’ї.

Символ 2019 року дуже сприяє довірі, однак будьте обережні, не розповідайте завчасно про свої плани, інакше доброзичливці зроблять все, щоб перешкодити вам досягти наміченого. Перевіряйте ще важливі папери і договори, не пускайте важливі справи на самоплив і не перекладайте відповідальність на інших, тому що розсьорбувати в кінцевому підсумку доведеться вам. Будьте зосереджені і уважні, особливо якщо справа стосується бізнесу і великих сум грошей.

У 2019 стихією буде Земля, а це означає нестабільність, тому будьте готові як до зльотів, так і до падінь. Щоб максимально убезпечити себе від невдач, прислухайтеся до своєї інтуїції і не довіряйте чужим порадам. Крім того, звертайте увагу на знаки, вони допоможуть вам уникнути багатьох помилок.

Символ наступаючого року – Жовта Свиня, а енергетика жовтого кольору може негативно позначитися на вашому здоров’ї. Особливо уважними слід бути людям з хронічними захворюваннями, рекомендується проводити профілактику і стежити за здоров’ям, щоб не провокувати ускладнення або погіршення здоров’я. При будь-яких змінах стану, слід звертатися до лікаря і здати аналізи.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...