У Львові підприємці незаконно розповсюджували книжки з РФ

Держкомтелерадіо оштрафувало двох львівських підприємців за розповсюдження книжок, завезених з Росії без дозвільних документів. Про це повідомляє прес-служба відомства.

 

 

Зазначається, що санкції застосовано до суб’єктів господарювання ФОП Козака Ю.М. та ФОП Стасів Н.М.

Книжки, які розповсюджувалися без дозвільних документів, вилучено з обігу, а на підприємців накладено адміністративно-господарські штрафи у розмірі 37 тис. 230 грн. У разі повторного порушення, сума штрафу складатиме вже 186 тис. 150 грн.

Станом на 30 жовтня уповноваженими посадовими особами Держкомтелерадіо складено 23 протоколи про накладення адміністративно-господарських штрафів. Загальна сума штрафних санкцій становить 856 290 грн.

У Держкомтелерадіо нагадали, що 1 січня 2017 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту», згідно з яким видавнича продукція, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України, може бути ввезена на митну територію України та розповсюджена на її території за умови наявності відповідного дозволу, крім видавничої продукції, що ввозиться громадянами в ручній поклажі або супроводжуваному багажі загальною кількістю не більше 10 примірників.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...