Чим скінчилася історія з собакою, яку тягали на ланцюзі за машиною

Історія, про собаку, яку тягали на ланцюзі за машиною в Бершаді, обурила всю країну. Нагадаємо, серед білого дня до автомобіля «Жигулі» господиня прив’язала стару собаку, яку мала намір вивезти за місто і кинути. Старий пес спочатку біг за машиною, а потім впав і його просто волокли по місту. Уражені такою жорстокістю люди заблокували рух автомобіля, примусили відв’язати собаку і викликали міліцію.

Уже на місці 68-річна господиня чотириногого повідомила, що в силу свого віку їй важко доглядати за твариною. Тому вона викликала таксі, але водій автомобіля відмовився брати тварину в салон, і вони вирішили прив’язати її до бампера. Після того як пса врятували, один з місцевих жителів Бершаді захотів його забрати до себе. Але в останній момент жінка не віддала його. Вона придбала йому ліки і мазі, щоб швидше зажили рани на його лапах. Казала, що не хотіла йому заподіяти шкоду або вбивати.

З того часу пройшов місяць. Як зараз складається доля собачки, 33 канал запитав у прес-службі поліції. “Правоохоронці досі відвідують господиню і чотириногого, щоб переконатися чи все гаразд. Останній раз були кілька днів тому. 12-річний Самур почуває себе краще, лапки зажили. Живе в тій же будці, що і раніше.

Жінка про скоєне шкодує. В нині триває розслідування ч. 1 ст. 299 (жорстоке поводження з тваринами), – говорить прес-офіцер Ірина Добровольська. – Такі дії караються арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років”. Швидше за все, господиня собачки понесе адміністративну відповідальність за свій злочин.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...