“Вдарила ногою в голову”, – у волинському ресторані офіціантка напала на дівчину

У Нововолинську біля місцевого ресторану офіціантка побилася з відвідувачкою. Про це повідомляє Аліна Шевчук на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

 

 

Інцидент трапився у закладі “Околиця”, дівчина розповіла, що прийшла до закладу з друзями, аби відпочити. Однак того вечора на вулиці сталась бійка між хлопцями.

“І так, всі повиходили на вулицю дивитися на цю картину, я сиділа на лавці і нічого не робила по суті, спочатку пробувала забрати хлопців, але знаєте цих чоловіків, ще й сама б отримала, якщо б влізла”, – розповідає Аліна Шевчук.

Однак згодом, за словами дівчини, до неї підішла одна з офіціанток закладу і звинувтала її у бійці хлопців.

“Але це все дрібниці, бо потім вона почала мені виривати волосся. Звичайно, що і я пробувала щось зробити, не пам’ятаю чи щось вийшло, але потім на декілька секунд мене, ніби виключили, я тільки пам’ятаю, як знайомий мене забирав звідти і як я просто плакала. Потім мені розказали, що вона мене вдарила НОГОЮ В ГОЛОВУ!!! А я то думала, чого болить голова, і, до речі, ще не перестала”, – розповіла Аліна Шевчук.

Щодо такого інциденту дівчина написала заяву в поліцію.

“Багато хто жаліється на бійки, які проходять там часто. Я працюю в такій самій сфері, як і ця дівчина. Якби я таке зробила, то мене б одразу звільнили, а про свою зарплату, щоб забрати я взагалі мовчу, бо персонал є обличчям закладу. Ніколи б я не дозволила собі хамити, а то й бити людей! Бо вони не до мене додому прийшли, а в заклад відпочити, випити, поїсти. І це все репутація! Яка у Вас буде репутація з такими сутуаціями?” – обурюється дівчина.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...