Санкції в дії: російські банки опинилися під загрозою

Скоро в РФ можуть виникнути серйозні фінансові проблеми, адже росіяни почали масово забирати з банків свої валютні заощадження.

Паніку серед вкладників викликали санкції Заходу. Про це пише видання “Московський комсомолець”.

“Мінус $ 1,5 млрд – тільки за серпень. Далі, як кажуть, більше. Причиною тому стали численні заяви наших високопосадовців про те, що вони, мовляв, не бояться можливого відключення наших державних банків від доларових розрахунків, якими погрожують листопадові санкції, анонсовані Вашингтоном”, – йдеться у публікації.

Автор статті вважає, що російське фінансове керівництво своїми заявами посилає сигнал Заходу про те, що не боїться санкцій. Однак на слова відреагували вкладники, на рахунках яких сукупно знаходиться $ 87 млрд.

“З усіх фінансових керівників тільки глава ЦБ Ельвіра Набіулліна не втомлюється повторювати, що вкладам російських громадян в будь-якій валюті нічого не загрожує”, – йдеться в матеріалі.

Як зазначають експерти, такий масштабний відтік приватних валютних вкладів призведе до поступового ослаблення рубля і девальвації російської національної валюти.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...