У Полтаві горе-мати покинула дітей на призволяще, а сама зникла

21 вересня до Полтавського відділу поліції надійшло повідомлення від місцевої мешканки. Жінка розповіла, що її що 33-річна родичка залишила у неї вдома свою неповнолітню доньку, потім зникла і по дитину не прийшла.

 

 

Правоохоронці одразу викликали лікарів і разом з Аллою Лук’янчиковою, головою громадської організації “Регіональний центр контролю та сприяння діяльності правоохоронних” виїхали за вказаною адресою. Лікарі оглянули дитину, з нею все добре, але дівчинка розповіла, що в неї старший брат і прохала його знайти. Поліцейські відвезли дитину до Центру Соціально-психологічної реабілітації, згодом знайшли брата і почали пошуки матері.

Жінку поліцейські відшукали. Відносно неї склали матеріал про адміністративну відповідальність за ст. 184 (Невиконання батьками обов’язків по вихованню дитини) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Матір притягнуть до юридичної відповідальності, а подальшою долею дітей відтепер будуть займатись спеціальні служби.

Як виявилось, одночасно до правоохоронців надійшло звернення із навчального закладу, про те, що 10-річна дівчинка та її 14-річний брат не з’явилися з нового навчального року до школи. Матір повідомила, що наразі у неї немає можливості та грошей опікуватися своїми дітьми.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...