Кому пропонують зарплату від 50 тис. грн

В Україні мінімальна зарплата становить 3723 грн. З 1 січня 2019 року виплати можуть зрости до 4170 грн.

На сайтах пошуку роботи можна знайти вакансії з оплатою вище мінімальної та середньої, пише The Point.

Заступник директора з організації залізничних перевезень

Спеціалісту обіцяють платити 100 тис. грн. Роботодавець шукає людину з вищою освітою, досвідом роботи у сфері залізничних вантажоперевезень, знаннями залізничного ринку і правил стандартів перевезення вантажів. Фахівець повинен чітко виконувати поставлені завдання, працювати в режимі багатозадачності. Вміти швидко реагувати і приймати відповідальні рішення.

Фінансовий директор

Роботодавець обіцяє платити 65 тис. грн. Компанія шукає фахівця, який діятиме відповідно до цілей і завдань компанії. До обов’язків фінансового директора входитиме постановка і розвиток системи фінансового управління і контролю в компанії. Оптимізація системи бюджетування, складання та контроль управлінської звітності. Фахівець займатиметься управлінням оборотним капіталом компанії і складатиме фінансові прогнози.

Керівник контакт-центру

Міжнародна компанія у сфері продажів і маркетингу готова платити 60 тис. грн. Фахівця шукають з вищою освітою, досвідом роботи операційним директором. Керівник контакт-центру має володіти англійською, мати досвід управління колективом, знати процеси і стандарти продажів контакт-центру.

Менеджер з продажу бетону

Роботодавець пропонує зарплату 50 тис. грн. Шукає фахівця з високими комунікативними навичками, який знає регіон і має досвід продажу бетону не менше 3-х років. Працювати доведеться у Київській обл. Тому одна із умов – це наявність власного авто. Роботодавець обіцяє компенсувати витрати на бензин.

Провідний бренд-менеджер

Компанія Roshen платитиме 50 тис. грн провідному бренд-менеджеру. Фахівцю доведеться вести стратегічне планування реалізації продукції, планування і контроль виконання завдань за обсягом прибутку. До його сфери обов’язків відноситиметься асортиментна політика та аналітика продажів. Роботодавець пропонує конкурентну зарплату, навчання, медстраховку і смачні обіди.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...