Отруєння в дитячому таборі: 8-річна дівчинка померла, не виходячи з коми

Восьмирічна гімнастка Марго, яка в липні отруїлася в дитячому таборі “Славутич” під Києвом, померла після двох місяців перебування в комі.

 

 

Як повідомив у коментарі “Українській правді” голова Київської обласної адміністрації Олександр Горган, точні причини смерті стануть відомі до вечора 12 вересня. При цьому табір, в якому масово отруїлися діти, продовжує свою роботу (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

“Вони найняли кілька адвокатів, які засипають Держпродспоживслужбу, адміністрацію, ДСНС та інші органи запитами. Фактично тролять і організовують роботу так, щоб відлякувати контролюючі органи, які надумають перевіряти цей заклад”, – пояснив Горган.

Він також звернув увагу, що, незважаючи на це, табору не вдасться уникнути покарання за виявлені у них порушення і смерть дитини.

Відзначимо, що дівчинку госпіталізували після того, як у 12 дітей в таборі виявили симптоми отруєння. Потерпіла впала в кому, а лікарі поставили їй попередній діагноз “енцефаліт”. Це захворювання не пов’язано з отруєнням, однак дитина потребувала екстреної допомоги.

Як розповіли батьки потерпілої, у їх дочки одночасно з іншими дітьми проявилися симптоми. Їй було погано цілий день, проте в таборі її госпіталізувати відмовилися і запевняли, що все нормально.

“Я приїжджаю туди, бачу, що моя дитина лежить. Я їй кажу: “Вставай, котику, я тобі допоможу йти”. На що вона мені каже: “Мамо, я не можу йти”. Я її піднімаю, буквально метра два і вона непритомніє”, – розповіла мати загиблої.

В ході розслідування Держпродспоживслужба виявила в таборі безліч порушень, проте він не припинив свою роботу. Провину за подію перекладали на тренерів дітей-гімнастів, які нібито нагодували їх несвіжими йогуртами.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...