Справа ”рюкзаків Авакова”: суд виніс вирок

Червонозаводський районний суд Харкова ухвалив угоду про визнання винуватості між Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою і підприємцем Володимиром Литвином, обвинуваченим у так званій справі рюкзаків про розкрадання коштів.

Таке рішення у вівторок, 11 вересня, оголосив головуючий суддя колегії Віктор Єжов, передає УП.

“Важливо, що розмір збитку у справі зменшився з 14 мільйонів до 5. Як зазначив прокурор САП Олександр Снєгірьов, це сталося в результаті нової експертизи у справі, яку провели за клопотанням сторони захисту Литвина 20 липня 2018 року”, – відзначили в ЦПК.

Згідно з умовами угоди, Литвин повністю визнав свою провину в шахрайстві та підробці документів. Він нібито викрив іншого фігуранта справи – громадянина Пархоменка, який помер ще в 2015 році від онкологічного захворювання.

Відзначається, що в матеріалах справи немає згадки про сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і його екс-заступника Сергія Чеботаря, справу проти яких закрили місяць тому.

Литвину призначили покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з випробувальним терміном у два роки. Він повинен заплатити 4 мільйони 855 тисяч гривень збитків, а також компенсувати судові витрати.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...