Дитячі страхи ожили: у Києві тролейбус розвалився навпіл на ходу

У вівторок, 4 вересня, в одному з районів Києва на ходу розвалився громадський транспорт.

 

 

Про це повідомляють столичні журналісти.

«Тролейбус, який не зміг. У Києві, на проспекті Маяковського, 28 розламався навпіл тролейбус-гармошка. А ви так само хочете по 8 гривень за проїзд платити?», – йдеться в повідомленні.

Підкреслимо, що інцидент викликав справжній фурор серед користувачів мережі.

«дитячі страхи ожили», «не витримав вагу каси кондутора», «прямо, як в анекдоті», «він був сильно перевантажений платниками податків», «бувають такі кондуктори, яким не варто ходити по салону», – пишуть вони.

Додамо, користувачі інтернет-мережі висміяли київський автобус, який загорівся під час перевезення пасажирів. Так, деякі з них припустили, що причину інциденту варто шукати в КМДА.

«Так прям, 27 градусів то спека. Він не витримав ідіотизму КМДА і вирішив самознищитися», «зате по 8 гривень», «Беррімор що там за сморід з боліт — Богдан сер», «не виніс бідолаха нинішній режим», «Ми їхали за цим автобусом, він зупинився і був дим — думали що вихлоп, а потім як спалахнув», «згорів на роботі», — пишуть вони.

У той же час один з користувачів підкреслив, що під час розмови з кондуктором, та розповіла йому зовсім несмішну історію.

«Сьогодні кондуктор сказала, що у них три водії померли за кермом. Не уявляю як можна витримати 18-ти годинний графік за 20 тисяч», — сказав він.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...