“Все тіло було в ранах”: Горе-мати жорстоко виховувала свою 4-місячну доньку

В одному із сіл Подільського району на Одещині правоохоронці відібрали у жінки 4-місячну доньку. Дитина була занедбана. Все тіло в ранах. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області.

 

 

“В поліцію зателефонувала фельдшер, яка повідомила, що не може потрапити в будинок місцевої жительки для проведення патронажного огляду 4-місячної дівчинки. За вказаною адресою виїхали співробітники поліції і служби у справах дітей району. Мати немовляти перебувала в стані алкогольного сп’яніння. А дівчинка до обідньої пори не годована. Шкірні покриви по всьому тілу червоного кольору, вкриті прищами і ранами”, – повідомив начальник Подільського відділу поліції Микола Піщанський.

Дитину одразу вилучили. Про жінку відомо, що вона вже позбавлена батьківських прав на шістьох дітей.

За невиконання обов’язків по догляду за донькою їй загрожує штраф. Також вирішується питання щодо позбавлення її батьківських прав і на цю дитину.

У місті Новоукраїнка на Кіровоградщині з родини 36-річних Олександра та Наталії Мольченків вилучили сина Владислава, 3 роки 10 місяців. Хлопчик важить 7 кг, це майже у півтора рази менше норми.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...