facebook

Дівчата чи хлопці: хто розумніший, несподівані результати випускних іспитів в Україні

За підсумками ЗНО можна визначити, хто знає українську мову краще – хлопці чи дівчата. За результатами державної підсумкової атестації (ДПА) з української мови, яка була проведена в межах ЗНО, можна говорити про відмінності в навчальних досягненнях дівчат та хлопців. Так, рівень успішності дівчат за результатами ДПА на 13% вищий, ніж у хлопців. Про це повідомив директор центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій.

 

 

Так за даними УЦОЯО, на високому рівні склали ДПА з української мови 22,3% дівчат та 8,8% хлопців. На достатньому рівні – 33,6% дівчат та 24,6% хлопців, на середньому рівні – 34,3% дівчат та 43% хлопців. На початковому рівні – 9,8% дівчат та 23,5% хлопців.

Результати ДПА з української мови трохи нижчі, ніж минулого року, але це пояснюють залученням до тестування випускників профтехзакладів освіти, рівень знань яких бажає кращого, а також випускників коледжів.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Загалом, випускники закладів профтехосвіти у більшості склали ДПА з української мови на початковому рівні – 54%, на середньому рівні навчальних досягнень – 42,2%, на достатньому – 3,4%, високий рівень володіння української мовою продемонстрували 0,2% випускників закладів ПТО.

Українців почали штрафувати за пластикові вікна: хто під ударом
Українців почали штрафувати за пластикові вікна: хто під ударом
львів
Серед інших типів навчальних закладів найкращі результати з української мови у випускників гімназій, ліцеїв та колегіумів – 39,1% – достатній рівень та 39,4% – високий рівень. Спеціалізовані школи: 40,7% – достатній рівень, 35,3% – високий рівень. Навчально-виховні комплекси, навчально-виховні об’єднання: 33,1% достатній рівень, 21,9% – високий рівень.

Загалом найбільше осіб отримали високі результати ДПА з української мови у Львівській та Черкаській областях, а також у м. Київ. Найгірші результати (найбільші відсотки тих, хто знаходиться на початковому рівні) у учасників тестування із Закарпатської, Чернівецької та Тернопільської областей.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...