Смертельна ДТП під Дніпром: кількість постраждалих зросла до 16 осіб

Внаслідок зіткнення на Полтавському шосе під Дніпром легкового автомобіля Audi і автобуса з пасажирами постраждали 16 осіб.

Про це повідомив начальник ГУ ДСНС у Дніпропетровській області Андрій Кульбач у Facebook.

«Станом на 21:50 на стаціонарному лікуванні в КЗ «Камянська міська лікарня ШМД» знаходяться 11 чоловік, 3 чоловіка амбулаторно. два чоловіка проходять обстеження у КЗ «Міська клінічна лікарня №6» м. Дніпро. Всього постраждали 16 осіб, на даний момент госпіталізовано 11 осіб», – уточнив Кульбач.

Міський голова Кам’янського Андрій Білоусов доручив начальнику управління охорони здоров’я Кам’янської міської ради забезпечити постраждалих, які перебувають у лікарнях міста, усім необхідним.

Нагадаємо, ДТП за участю легкового автомобіля Audi і автобуса з пасажирами сталася 7 серпня о 18.25 на Полтавському шосе під Дніпром, між Лобойківкою і Єлизаветівкою. Заступник начальника ГУНП в Дніпропетровській області Володимир Богоніс розповів, що Audi рухалася по шосе з боку Дніпра, автобус їй назустріч – з боку Лобойківки. Водій легкового автомобіля не відреагував на знак «Стоп» і «влетів» автобусу в бік, через що він перекинувся. За попередньою інформацією, двоє загиблих і 13 постраждалих.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...