Вокзальна мафія: куди зникають квитки Укрзалізниці

У розпал сезону відпусток практично неможливо виїхати в популярних напрямках — на південь або захід України. Квитків на поїзди немає ні в касах, ні в інтернеті — навіть в перший день продажів. Пасажири скаржаться, що цей ажіотаж штучний.

Оксана спробувала забронювати квитки онлайн за 45 днів до початку відпустки. Полювання початку за 5 хв. до старту продажів, але квитків не виявилося.

Про схожі випадки в коментарях на офіційній сторінці Укрзалізниці повідомляють сотні пасажирів.

За легендою, кореспонденту потрібні квитки до Львова — відразу 4, для компанії. За покупкою вирушили на вокзал. У касі очікувано повідомили, що квитків до Львова немає — ні на дату, про яку просили, ні на наступний день.

Але, як тільки кореспондент відійшов від каси, до нього звернулася жінка з привабливою пропозицією — оформити квитки дорожче, ніж вони продаються в касі.

При чому відразу з прізвищем покупця. З’ясувати у перекупки, як саме працює ця схема, не вдалося, — «заповзятливу» даму злякали.

Експерт громадської організації «Європатруль» В’ячеслав Коновалов запевняє, що в результаті пасажири переплачують за квиток від 30 до 100%.

Як працює система онлайн-бронювання та дійсно створюється штучний дефіцит, Укрзалізниця не відповідає вже тиждень.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...