Майже 1 тис. грн доплати: Хто отримає матеріальну допомогу до Дня Незалежності України

Понад 55 тисяч 461 малозабезпечених киян отримають матеріальну допомогу до Дня Незалежності України, повідомила прес-служба Київської адміністрації.

 

 

– По 900 гривень виплатять особам з інвалідністю з дитинства I групи і дітям з інвалідністю.

– По 850 гривень отримають діти-сироти, по 700 гривень – особи з інвалідністю I групи, розмір пенсійної виплати яких не перевищує розмір 2-х прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність, та особи з інвалідністю I групи.

– По 600 гривень передбачили для осіб з інвалідністю з дитинства, по 500 гривень – Праведникам Бабиного Яру, жертвам політичних репресій та членам їх сімей, учасникам народного ополчення, які брали участь в обороні столиці України в період з 11 липня 1941 року по 19 вересня 1941 року і батькам загиблих в мирний час солдат строкової служби. –

Особам зі слуховою і візуально недостатністю обіцяють по 450 гривень допомоги, а особам, які досягли 90-річного віку і старше – по 400 гривень.

Одноразову виплату в 350 гривень отримають особи з інвалідністю та діти померлого годувальника, в 250 гривень – особи, які є одержувачами компенсації за надання соціальних послуг, та особи, які є одержувачами компенсації по догляду за інвалідом I групи або особою, яка досягла 80-річного віку

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...