У центрі Львова 25 дівчат в червоних купальниках влаштували дефіле.

У середу, 1 серпня, в центрі Львова 25 дівчат в червоних купальниках влаштували дефіле.

 

 

Організатори заходу назвали цю акцію прелюдією до відкриття першого міжнародного конкурсу краси Мiss Sexy.

На відміну від перехожих, які всіляко підтримували напівоголених учасниць параду криками, свистом і “улюлюканням”, і самих дівчат, які зірвали шквал оплесків у 30-градусну спеку, користувачі в мережі до події поставилися дуже неоднозначно.

“Вчора у Львові потоптали жіночу гідність. Її потоптали і організатори цього дивного дійства, і ті, хто з пристрастю оглядав обділених розумом дівчат, і ті, хто це все рекламував і транслював, і ті, хто це все дозволив.

У мене немає сумніву – нас готують до “нормалізації” проституції. Бо уявлення чогось ненормального нормальним і пропаганда його – як раз і є першим кроком до легалізації більш ненормальних явищ “, – обурився в своєму блозі священик УГКЦ Юстин Бойко.

На його думку, 1 серпня під Львові розтоптали жіночність. Священик переконаний, на вулицях в купальниках гідність жінки точно не піднімається.

“А ще… мені дуже дивно, що цю акцію навіть підтримали багато жінок і дівчата… але в кінці кінців… хто чим дихає…”, – написав Юстин Бойко.

Багато читачів підтримали думку святого отця. “Шкода, що Львів перетворюється в Мекку секс-туризму… А могла б бути культурною столицею…”, – написала Тетяна Алибекова.

Однак були й такі, кого обурили такі оцінки того, що відбувається. “Для мене дивні заходи – це постійні ходи з хрестами по вулиці, а дівчата в купальниках – це супер”, – сказав Іван Клек.

“Тобто, коли на пляжах дівчата ходять в купальниках, то це теж хтось топче, або пляж чимось істотно відрізняється від вулиці або сцени? Більшого маразму я ще не чув. І до речі, про проституцію, її давно потрібно легалізувати, як і марихуану!!! ” – уклав Костянтин Нітруца.

Водночас організатори запевняють, що ця подія покладе початок першого міжнародного конкурсу на звання найсексуальнішої дівчини світу і дасть старт прийому заявок на участь у конкурсі. Переможниця конкурсу отримає звання найсексуальнішої дівчини світу, а також грошовий приз – 2000 доларів. Головна вимога до учасниць: сексуальна зовнішність. Обмежень по іншим модельним параметрам не існує.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...