facebook

ПФ: Нарахування пенсій відбуватиметься по-новому

У пенсійному фонді розповіли як будуть нараховувати пенсію

Пенсійний фонд України затвердив новий показник середньої зарплати на одну застраховану особу у сумі 4370,92 грн, який буде орієнтиром для розрахунку розміру пенсійних виплат. Затверджена сума на 341,03 грн більше ніж у квітні 2016 року.

“Пенсію нараховують за формулою співвідношення середньої зарплати людини за останні 3 роки до середньої зарплати по Україні. Якщо поділити ці суми, вийде показник, який враховуватимуть під час нарахування пенсії. Аби отримати мінімальну пенсію, людина мала б отримувати в травні зарплатню на рівні 4370 гривень”, – каже керівник Вінницького пенсійного фонду Олена Корчака.

У кожного цей показник свій. Найнижчий на Вінничині. Майже 80% пенсіонерів не заробили на мінімальну пенсію. Це пов’язано з низьким рівнем зарплат, через те, що область аграрна.

“Цей показник застосовують під час нарахування пенсій. Якщо, він менший за одиницю, це означає, що пенсії не індексують і виникає ситуація, що в сусідки пенсія близько 2 тисяч гривень. А в людини 1300. Її пенсію не індексуватимуть”, – продовжує Корчака.

Нагадаємо, пенсію нараховують за формулою: середня зарплата людини помножена на коефіцієнт трудового стажу. Пенсії в українців досить низькі, бо люди не сплачують податки з повної зарплати.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

7de3f7f8af75b98cae0c13bd09bbf47c

джерело http://businessua.com/

Шукайте деталі в групі Facebook

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...