facebook

Українська молочна продукція набирає популярності на ринку Китаю

metaimage-56d52035bc9c1-default

Україна продовжує успішно освоювати китайський ринок, почавши експортні поставки молочної продукції в КНР.

Про це заявив перший заступник міністра аграрної політики і продовольства України Ярослав Краснопольський, пише Hubs.

За його словами, у ряду вітчизняних виробників з’явилася можливість переорієнтуватися з російського ринку на споживачів Китаю.

«23 вересня 2015 року китайська сторона дала право експорту молочної продукції в КНР 18 українським підприємствам. Це одне з наших кращих досягнень за минулий рік і тієї спільної роботи, проведеної з обох сторін. У грудні-січні шість підприємств вже почали експорт сухого молока, молочної сироватки та сиру в Китай. Я думаю, в ситуації, коли закривається для нас російський ринок, на який в основному поставлялася молочна і м’ясна продукція, цей сегмент для нас є дуже важливим. Те, що можна сьогодні туди (в КНР, — ред.) експортувати сири і молочну продукцію, — для нас є дуже важливим», — сказав перший заступник голови Мінагрополітики.

Він нагадав, що мова йде про Старокостянтинівський молочний завод, Баштанський сирзавод, ЗАТ «Літинський молокозавод», ТОВ «Таращамолоко», ТОВ «Терра Фуд» та ТОВ «Агропродекспорт», продукцію яких Китай допустив на свій ринок.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Краснопільський також додав, що компетентні органи з обох сторін провели клопітку роботу для того, щоб відкрити для вітчизняних підприємств можливість виходу на ринок Піднебесної. Якість української продукції, на відміну від РФ, не викликала нарікань у китайської сторони.

«Ринок молочної продукції Китаю має великий потенціал, і ми пишаємося, що експерти сертифікації та ветеринарного нагляду КНР високо оцінили якість вітчизняної молочної продукції. З китайською стороною погоджено ряд проблемних питань», — додав чиновник.

Нагадаємо, що раніше в Мінагропроді заявляли, що з 2012 року товарообіг між Україною і Китаєм збільшився майже в п’ять разів. Перед українською стороною відкриваються нові перспективи щодо завоювання сільгоспринку КНР.

Джерело – http://agravery.com/

Шукайте деталі в групі Facebook

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...