facebook

До роботи залучали жінок і неповнолітніх дівчат: у Дніпрі накрили мережу порностудій

Порностудію з моделями, які надавали послуги веб-моделей онлайн, включаючи показ неповнолітніх, розкрили в Дніпрі співробітники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми.

Співробітники УБЗПТЛ виявили кілька місць розміщення цих студій, а також затримали понад 20 моделей. Під час санкціонованих обшуків виявлено та вилучено речові докази, повідомила прес-служба Національної поліції України.

У березні цього року оперативники УБЗПТЛ поліції Дніпропетровської області отримали інформацію про функціонування мережі онлайн-порностудій. За цією інформацією слідчі обласної поліції внесли інформацію до Єдиного реєстру досудових розслідувань, яка кваліфікувала дії зловмисників по ч. 3 ст. 302 Кримінального кодексу України. Ця стаття передбачає кримінальну відповідальність за створення або утримання місць розпусти і звідництво.

Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що мережу порностудій організував 39-річний житель Дніпра. Йому в цьому допомагала 31-річна місцева жителька.

Чоловік здійснював загальне керівництво групою, зокрема координував дії учасників групи в частині контролю роботи повій, підшукування нових «співробітниць», ведення бухгалтерії, виплати грошей членам групи тощо. У цьому йому активно допомагала жінка-співорганізатор.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Члени групи орендували житло на довгостроковій основі, набували необхідне обладнання, а також здійснювали рекламу свого «бізнесу». Крім того, зловмисники активно залучали до своєї діяльності дівчат і молодих жінок.

В ході документування дій зловмисників поліцейські встановили шість місць розташування порностудій. Зазначені квартири використовувалися для надання сексуальних послуг клієнтам. При цьому встановлено факти залучення до роботи порностудій і неповнолітніх.

Оперативники і слідчі виявили 22 жінок, залучених до роботи порностудій як веб-моделей. За встановленими адресами, а також в автомобілі, що належить зловмисникам, правоохоронці провели санкціоновані судом обшуки. Під час процесуальних дій виявлено та вилучено 18 комплектів техніки, серед яких веб-камери, комп’ютерна техніка та інші речові докази. Загальна вартість вилученого обладнання – 300 тисяч гривень. Крім того, вилучено гроші в сумі 16 тисяч доларів США та 115 тисяч гривень.

Згідно ч. 3 ст. 302 Кримінального кодексу України, за якою слідчими кваліфіковані дії викритих зловмисників, їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до семи років.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...