facebook

Українські школярі зібрали багатий урожай на міжнародних олімпіадах

Юні українські фізики та математики вибороли 11 медалей на міжнародний олімпіадах, які пройшли у липні в Швейцарії та Китаї.

706859

Як повідомили у прес-службі міністерства освіти та науки України, на 57-ій Міжнародній математичній олімпіаді, що відбулася у Гонконгу, наші юні вундеркінди вибороли дві срібні та чотири бронзові нагороди.

Срібними призерами міжнародного інтелектуального змагання з математика стали учні столичного ліцею “Наукова зміна” Пушкін Денис та Скибицький Нікіта, учень ліцею № 208 м. Києва. Бронзову нагороду Міжнародної математичної олімпіади здобули учениця Києво-Печерського ліцею № 171 “Лідер” Ківва Ярослава, учні Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Сіліна Ольга і Нго Нгок Тхай Шона та учень київської гімназії “Академія” Тригуб Антон.

Відзначились українські школярі і на 47-ї Міжнародній учнівській олімпіаді з фізики, де вони здобули 1 золоту, 3 срібні та 1 бронзову медалі.

Золоту нагороду виборов учень 11 класу харківського фізико-математичного ліцею № 27 Олександр Шумаєв. Школярі Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка, вищезгаданого харківського фізико-математичного ліцею № 27 і одеського “Рішельєвського ліцею” Владислав Вертелецький, Олександр Ніколаєнко та Роман Солецький стали срібними призерами. Бронзову нагороду отримав учень 11 класу Броварської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 9 Олександр Бугайко.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...