Курортний інтим. Вчені пояснили сексуальну поведінку жінок

У дослідженні взяли участь 850 жінок віком від 18 до 50 років. Американські вчені досліджували ризиковану сексуальну поведінку жінок на відпочинку і з’ясували її основні закономірності, повідомляє Tourism Management.

 

 

Як виявилося, тривалий відпочинок з постійним партнером є ідеальною умовою для сексуальних експериментів, а до випадкових статевих контактів найчастіше приводять групові тури і вояжі по історичних місцях.

Учені опитали 850 жінок від 18 до 50 років і дізналися про їхнє ставлення до ризикованого сексу на курорті і мотиви, які до нього спонукають.

Найчастіше ризикованому і спонтанному сексу сприяє вживання алкоголю, під впливом якого жінки почувають себе більш розкутими і сміливими. Крім того, спиртні напої допомагають подолати психологічний бар’єр і спонукають жінку на порушення звичних табу.

“Напевно, плани і дисципліна настільки тиснуть на нас у звичайному житті, що у разі потрапляння в ситуацію, де відсутній розпорядок дня і соціальний контроль над поведінкою, і де нам потрібно пам’ятати тільки про час зворотного рейсу, відступають психологічні бар’єри і комплекси”, – розповіла співавтор статті Лайза Бердичевські.

Що стосується мотивації, то найважливішу роль відігравала анонімність, можливість реалізувати сексуальні фантазії, відсутність осуду з боку ближніх. При цьому для багатьох жінок ризик сам по собі був мотиваційним фактором.

Опитані жінки виділили небезпеки, супутні сексу на курорті, серед яких перше місце зайняв секс без контрацептивів. Автори дослідження також зазначили, що жінки схильні недооцінювати ризик, пов’язаний із сексом без проникнення (пестощами і поцілунками), і переоцінювати рівень захисту, який дають презервативи.

Автор статті зазначає, що дослідження цього питання вкрай важливе для розробки ефективних програм для захисту здоров’я і пропаганди безпечного сексу.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...