“Люди в паніці, діти в сльозах, літак мало не розбився”: В аеропорту Києва розгорівся гучний скандал

Українці, які купили путівки в Хургаду (Єгипет) у туроператора JoinUp, більше доби чекали літак, але так і не вилетіли на відпочинок. Про це повідомила у своєму Facebook постраждала Анна Каранова.

 

 

Вона повідомила, що виліт мав відбутися о 05:00 29 червня з київського аеропорту “Жуляни”. І поки вона добиралася до аеропорту, час вильоту змінили 4 рази. Також перенесли виліт в аеропорт “Бориспіль”.

“Дивлюся розклад – рейсу немає! Підходжу до довідкової. Я вже не перша цікавлюся цим рейсом. Відповідають, що це не їх рейс і вони нічого про нього не знають. Оскільки авіакомпанія була змінена з AirUp на BravoAirways. І літаки цієї компанії вилітають тільки з Жулян”, – розповіла жінка.

За її словами, ні туроператору, ні в авіакомпанію додзвонитися було неможливо. Всього реєстрації на рейс очікували близько 200 чоловік. При цьому представника JoinUp в аеропорту не було, людям не запропонували ні їжі, ні води.

“Люди на нервах, літака немає. За інформацією від невідомих джерел – літак забирає туристів з Тунісу, які 3тю добу очікують літак! Нервуємося… Літака немає. Інформації немає. Агенти нічого не знають”, – зазначила вона, додавши, що час вильоту було змінено близько 10 разів.

“Люди дзвонять на телебачення, оскільки оператори не відповідають. Готові бити скло. Діти в сльозах, втомлені і голодні”, – розповіла жінка.

Потім на автобусі SkyBus туристів відвезли на запасну смугу і запустили літак без розпізнавальних знаків, який там стояв.

“Запустили в літак. Борт провідниця якось дуже невпевнено і заїкаючись провели інструктаж про дії в разі аварійної ситуації. Гаразд. Злетіли.  Покружляли. 30 хвилин в небі. Стюардеса оголошує, що з технічних причин повертаємося в аеропорт “Бориспіль”, – продовжує вона, зазначивши, що у людей була паніка.

Людей висадили з літака. Команда пілотів відмовилася на ньому летіти. В аеропорту обіцяли полагодити лайнер. Люди також відмовилися летіти і зажадали технічний висновок, але принесли якийсь папір без підписів і печаток.

Каранова додала, що туристам принесли обід тільки через добу очікування.

Після цього люди викликали поліцію. Правоохоронці запропонували написати колективну заяву-скаргу, яка була тут же складена.

При цьому новий літак так і не надали, 70 осіб з 200 погодилися летіти на цьому. Жінка летіти відмовилася і заявила про намір судитися.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...