“Прив’язати відбитки пальців до картки”: Що готує українцям “Приватбанк”

“Приватбанк” і Міжнародна платіжна система Visa запустили спільний проект технології біометричної оплати покупок. Відомо, що доступ до оплати клієнти зможуть підтвердити своїм відбитком пальця.

Як інформує прес-служба банку, проект технології біометричної оплати покупок за допомогою відбитка пальця поки є пілотним.

Однак їм вже можна скористатися. Так, відвідувачі фестивалю Belive, що триває в Києві, змогли оплатити свої покупки без готівки, карток і навіть смартфонів.
Ця послуга працює таким чином, що досить один раз “прив’язати” відбиток пальця своєї карти і потім без проблем розраховуватися пальцем в тих торгових точках, які підтримують цю технологію.

У “Приватбанку” відзначають, що така нова опція повинна бути цікава насамперед малому і середньому бізнесу. Правда, їм доведеться витратитися на смартфон або планшет, і спеціальний біометричний сканер.

“Ця технологія буде цікава, в першу чергу, малому і середньому бізнесу, вуличним торговцям, так як приймати платежі можна за допомогою власного смартфона або планшета і спеціального біометричного сканера”, – відзначили в банку.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...