У Миколаєві двоє чоловіків влаштували стрілянину через парковочне місце

Конфлікт між двома чоловіками стався через непорозуміння за паркування транспортного засобу одного з них. Один із правопорушників здійснив постріл у повітря, інший – в землю із власної зареєстрованої зброї травматичної дії.

 

 

Повідомлення про те, що поблизу готелю на перетині пр. Центрального та вул. Садової у Центральному районі Миколаєва двоє чоловіків стріляли надійшло до поліції вранці.

На місці події поліцейські застали обох учасників конфлікту – двох чоловіків 39-ти та 35-ти років, та з’ясували, що постріли здійснювались у повітря та в землю з пістолетів травматичної дії, на зберігання яких у обох є відповідні дозволи.

Учасники конфлікту були запрошені до Центрального відділу поліції ГУНП в Миколаївській області. Відносно обох чоловіків правоохоронці склали адміністративні протоколи за ст. 173 КУпАП «Дрібне хуліганство» та ст. 174 КУпАП «Стрільба з вогнепальної, холодної метальної чи пневматичної зброї, пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії в населених пунктах і в не відведених для цього місцях або з порушенням установленого порядку».

Також поліцейські скерували клопотання до суду про анулювання дозволів правопорушників на зберігання та носіння зброї.

Чоловікам загрожує покарання від накладення штрафу до адміністративного арешту на строк до п’ятнадцяти діб з конфіскацією зброї.

За матеріалами ВК ГУНП у Миколаївській області.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...