facebook

Названо найбільш сексуальні зріст та вагу жінки

Науковці Абердинського університету (Шотландія) вивели головні фізіологічні показники жінки, яку можна було б назвати найбажанішою для чоловіків, пише газета “Експрес”.

actual_teaser_654768_58489445

Отже, чоловіків найбільше приваблюють жінки з індексом маси тіла від 22,8 до 24,8, із зростом 165 сантиментрів та вагою 65 кілограмів. Параметри не модельні, але саме таку жінку обирали більшість чоловіків під час експериментів. “Нові дані різняться з попередніми, коли найпривабливішими було визнано жінок з індексом маси тіла від 17 до 20, — каже Олександра Кириленко, лікар-дієтолог. — Поясню: індекс маси тіла — це відносна величина для оцінки відповідності маси тіла людини її зросту. Обчислюється він дуже просто. Масу тіла в кілограмах треба поділити на зріст у метрах у квадраті. Загалом, коли індекс менший за 18, це вказує на недостатню масу тіла. Нормою є показник від 18,5 до 24,9.

Про надлишкову масу свідчать цифри від 25 до 29,9. Все, що йде після 30, вказує на ожиріння. Як бачимо, чоловіки інстинктивно обирають жінок з нормальними показниками індексу маси тіла, відношенням зросту та ваги, адже насамперед це вказує на здоров’я жінки, а отже, на її здатність виносити й народити здорових дітей”. Отож чоловіки, хоч би хто що казав, спершу дивляться на зовнішність жінки, а вже потім пізнають її внутрішній світ.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...