Регіна Тодоренко на червоній доріжці продемонструвала кругленький живіт

Українська телеведуча Регіна Тодоренко показала кругленький живіт на червоній доріжці російської премії “Муз-ТВ” у Москві. За інформацією російських ЗМІ, Регіна спостерігається у відомому госпіталі Лапіно. “Можете мене вітати”, — сказала ведуча журналістам.

Нещодавно Super публікував відео, на якому телеведучу застали за ніжними поцілунками з Владом Топаловим в “Макдоналдсі”.

Нагадаємо, шанувальники Регіни Тодоренко не перестають говорити про вагітність телеведучої. Українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко, якої почали приписувати таємний роман з російським виконавцем Владом Топаловим, вирішила дати на це свою відповідь.

За її словами, жодних стосунків з Топаловим у неї немає, а тільки чисто робочі. Хоча ЗМІ і шанувальники не перестають говорити про їхні стосунки і навіть вагітності Тодоренко.

«Поки журналісти пишуть про черговий роман і приписують мені вагітність, ми з Владом Топаловим створюємо дещо цікавіше», – написала Регіна.

Раніше повідомлялося, що днями популярну українську телеведучу і співачку Регіну Тодоренко госпіталізували. Вона потрапила в інфекційне відділення. Варто відзначити, що фотографії з лікарні Регіна Тодоренко опублікувала в Instagram Stories.

Відома українська співачка і телеведуча Регіна Тодоренко, яка зараз активно будує кар’єру в Росії, здивувала фанатів своїми річними планами. Знаменитість поділилася ними з фоловерами на своїй сторінці в Instagram.

«Задумалася про плани на літо і зрозуміла, що це буде перше літо, яке я проведу не в подорожі, не займаючись серфінгом і навіть не у мами на дачі! Цього літа здійсниться моя головна мрія – випуск мого власного late night show! Я думаю, що ви побачите його вже в червні! А які у вас плани на літо?)» — поділилася радісною новиною Регіна.

Регіна Тодоренко прояснила ситуацію навколо скандалу, пов’язаного з програмою «Орел і Решка». Нагадаємо, близько року тому продюсер передачі оголосила про те, що телеведучої загрожує значний штраф і, можливо, звільнення.

Причиною стало інтерв’ю телеведучій, яка нібито «розсекретила» бюджет кожної програми, зазначивши, що глядачів вводять в оману необмеженим лімітом «золотої карти», так як кожна передача знімається в умовах жорстко обмеженого бюджету.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...