“Ви что нє відітє, что в странє дєлаєтся”: Жінку відмовились обслуговувати в готелі, через те, що вона спілкувалась українською

Працівниця готелю “Кардинал” у Вінниці відмовила обслуговувати клієнтку, яка говорила українською та не захотіла переходити на російську.

 

Про це у Facebook написала волонтерка Галина Рудик.

“Народ, я в шоці. Телефоную в Вінниці в готель “Кардинал” на Магістратській. Питаю: – Чи можна забронювати номер на серпень?

– Гаварітє на руском, я нє панімаю, на какой месяц?

– Як, ви працюєте в українському готелі і не знаєте української мови?

– Ви что нє відітє, что в странє дєлаєтся? Вам что трудна па рускі сказать?

– Якраз саме тому, що в країні таке робиться, я буду розмовляти українською.

– Всьо панятна.

Кинули слухавку. Ви таке бачили? Телефонує клієнт, а адміністратор кидає слухавку. Блін, де ми живемо?”, – написала Галина Рудик.

Жінка хотіла замовити готель для 20 іноземців.

У соцмережі обурились діями працівниці готелю.

“Все це тому, що немає покарання. Ніде в світі немає такого! Всі розпочинають з привітання державною мовою і запитують, якою мовою вам зручно спілкуватися. Сором!”, – пише Наталія Бутенко.

“Готель нормальний – неодноразово замовляв для знайомих і ніколи не було проблем. Нормальні чуйні люди, надають послуги без проблем. Спілкуються як українською, так і російською, дивлячись як звертаються люди”, – пише Анатолій Ніколайчук.

У готелі спростовують інформацію. Кажуть, такого не було. Мовляв, то закиди конкурентів.

“Нічого подібного у нас не було. Всі працівники спілкуються на українській мові. Навіть не хочемо щось у відповідь коментувати”, – говорить Gazeta.ua адміністратор Дарина Чабар.

Втім, сайт готелю лише російською мовою. Адміністратор не знає, чому не створили українську версію сайту.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...