Натовп стояв і знімав на відео: В Києві жорстоко побили пенсіонера, який просто зробив зауваження

У Києві на одному з ринків продавець-іноземець разом зі своєю “охороною” побили пенсіонера через зауваження.

При цьому очевидці спокійно спостерігали за тим, що відбувається і знімали на камеру. Відео виклала у Facebook дочка потерпілого, який є колишнім військовим.

“Ситуація була наступна: жінка з двома синами підійшла до прилавка і хотіла взяти якийсь пакетик. Продавець накинувся на неї, почав погрожувати. Мій тато у цей момент проходив повз і по-офіцерськи зробив зауваження, що не варто так поводитися з жінками, особливо якщо ти ще й іноземець, і знаходишся в Україні”, – пояснила жінка.

Однак у відповідь він отримав удар. Потім продавець покликав собі помічників і вони накинулися на пенсіонера – йому зламали ніс.

При цьому поліція була присутня. Потім пенсіонера і декількох очевидців відвезли у відділок, а чоловіки втекли.

UPD 👉 https://www.facebook.com/SemenovnaElena/posts/946114515556315На відео – мій тато, військовий пенсіонер. На ринку (Київ, м.Лісова, ролет A1-23) заступився за жінку. Ситуація була наступна: жіночка з двома синами підійшла до прилавку та хотіла взяти якийсь пакетик. Продавець накинувся на ту, почав погрожувати. Мій тато цієї миті проходив повз та по-офіцерськи зробив зауваження, що не варто так поводитись з жінками, особлива якщо ти ще й іноземець і знаходишся в Україні. Той переключив увагу на тата, поводив себе агресивно і спробував його вдарити рукою, але потрапив у шию. Тоді тато викликав поліцію і сказав, що з’ясовуватиме відносини в присутності правоохоронних органів. Продавець тоді викликав свою банду і почав закривати торгову точку, показувати пачку грошей і казати, що то його правоохоронні органи!Далі – все на відео. Згуртованість українців просто вражає. 😢 Питання, чого він туди поліз? Бо є такі люди, які з народження намагаються зробити цей світ кращим не лише для себе!В результаті мого тата і свідків забрали в відділення, де вони надали показання. Банда зникла з місця злочину. В результаті – перелом носу і космічний тиск. Я прошу небайдужих поширити цю інформацію і допомогти вплинути на вирішення справи честі. Пропозиції прошу писати в приватні повідомлення.https://youtu.be/vGrbQ9rv5kY

Gepostet von Elena Stoiko am Samstag, 26. Mai 2018

Джерело.

Вам також може бути цікаво...