facebook

Українці шoкoвані цінами в дитячих таборах

Українці шoкoвані цінами в дитячих таборах. Зміни на 10 днів обійдуться від 4200 гривень. Повноцінний відпочинок буде коштувати від 15 до 25 тисяч гривень. Якщо виникає бажання відправити дитину за кордон, доведеться викласти 25-45 тисяч гривень. Про це Gazeta.ua заявляє Інна Хлусь, яка займається організацією дитячого відпочинку.

“Цього року табори вперше скоротили зміни до 7 днів. Ціни на відпочинок стpaшні. Українці, які приходять придбати тур в український табір купують тижневий тур у Туреччину. Дешевше відправити когось із родичів на шикарний курорт, ніж організувати відпочинок вдома”, – пояснює Інна.

Такі високі ціни на відпочинок експерти пояснюють майбутнім зростанням тарифів, підвищенням мінімальної зарплати та високим рівнем ремонтів, які зробили у таборах.

“Наші табори нічим не гірші польських чи болгарських. Так ціни виросли, але наприклад в таборі під Одесою окрім обов’язкової програми дітям забезпечують ще й вивчення англійської, навчають дайвінгу та серфінгу. Враховуючи при цьому п’ятиразове харчування, це прийнятні ціни”, – каже бізнес- консультант Андрій Степановський.

Під час опитування міжнародна група визначила, що лише 20% батьків готова придбати путівку до дитячого табору. Переважна більшість батьків кияни.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...