facebook

Американський Конгрес звинуватив Китай у зламі комп’ютерних систем США

Остання доповідь Комітету Палати представників Конгресу США з питань науки, космосу й технологій містить прямі посилання на те, що уряд Китаю міг організувати злам комп’ютерних систем американського федерального агентства зі страхування банківських депозитів.

630_360_1466255498-8866-hakeri-idil

Про це повідомило в середу інформагентство Reuters, яке отримало текст доповіді у своє розпорядження.

“Китайський уряд, ймовірно, зламував комп’ютери Федеральної корпорації страхування депозитів США в 2010, 2011 і 2013 роках, а також співробітників банківського регулятора США, які приховали це втручання”, – цитує агентство звіт Конгресу.

При цьому зазначається, що навіть комп’ютер колишнього голови корпорації був зламаний іноземним урядом – “ймовірно, китайським”.

Доповідь законодавців стала найсвіжішим доказом того, яку глибоку впевненість мають у Вашингтоні, що Пекін проникає в урядові комп’ютерні системи США. Водночас, крім тверджень, що Китай чинить злочинну діяльність, доповідь не розкриває конкретних доказів на підтвердження цих висновків.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Водночас повідомляється, що Посольство Китаю в США досі не оприлюднило коментарів щодо доповіді Конгресу США.

Нагадаємо: Федеральна корпорація страхування депозитів США є одним із головних банківських регуляторів Сполучених Штатів, що зберігає конфіденційні дані про найбільші банки країни.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...