Віце-прем’єр дала невтішний прогноз щодо входження миротворців на Донбас

Миротворча місія не зможе розпочатись до кінця 2018 року на окупованих Росією територіях Донбасу, адже для прийняття відповідного рішення потрібно значно більше часу.

Про це заявила віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, передає “УНН”.

За її словами, це неможливо через те, що прийняття рішення про миротворчу операцію триває протягом пів року.

“Я не бачу, в який спосіб ми могли б мати миротворців на Донбасі до кінця цього року. Тому розмови про те, що миротворці можуть зайти протягом кількох місяців, передчасні”, – наголосила чиновниця.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко заявив, що миротворча місія ООН на Донбасі має охопити всю окуповану територію, включаючи тимчасово неконтрольовану ділянку українсько-російського кордону.

Що таке миротворча місія? Це дії міжнародної спільноти задля запобігання виникненню міждержавних або внутрішніх конфліктів. Операції зі встановлення миру проводяться за обов’язкової згоди сторін конфлікту. У 2017 році Президент України Петро Порошенко висунув ідею введення миротворців на всю територію Донбасу. У відповідь на це президент Росії Володимир Путін висунув вимогу, що миротворці повинні перебувати на лінії розмежування “і ні на жодних інших територіях”.

 

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...