“Били і чинили психологічний тиск”: Син екс-президента 16 років тримав жінку в рабстві

У США поліція штату Техас заарештувала сина екс-президента Гвінеї Ахмеда Секу Туре – Мухаммеда Туре, якого звинувачують в тому, що він, разом з дружиною Деніз Крос-Туре, протягом 16 років тримали в рабстві жінку. Про це повідомляє CNN.

Майбутню рабиню привезли з Гвінеї ще в 2000 році, в п’ятирічному віці. Вже через кілька років її змусили виконувати роботу по дому і дбати про дітей Туре, при цьому її били і чинили психологічний тиск.

У той же час, подружжя не дозволяли дівчинці ходити в школу, і тому вона не знала англійської мови. Також рабиню змушували спати на голій підлозі. Дівчина зуміла втекти з дому в 2016 році, коли їй допомогли сусіди і тепер подружжю Туре загрожує до 20 років позбавлення волі.

Тим часом, адвокат Деніз Крос-Туре заявив, що звинувачення на адресу його підзахисної “пронизане непристойними звинуваченнями, вигадками і неправдою”, оскільки подружжя Туре нібито вважало дівчинку своєю дочкою і ростило її нарівні з іншими дітьми.

Нагадаємо, не так давно в селі Покровське поблизу Маріуполя Донецької області депутат сільради Іван Комаров посадив на ланцюг працівника власної СТО. Так народний обранець вирішив покарати чоловіка за відмову виконувати додаткову роботу.

Джерело.

Вам також може бути цікаво...