“Били і чинили психологічний тиск”: Син екс-президента 16 років тримав жінку в рабстві

У США поліція штату Техас заарештувала сина екс-президента Гвінеї Ахмеда Секу Туре – Мухаммеда Туре, якого звинувачують в тому, що він, разом з дружиною Деніз Крос-Туре, протягом 16 років тримали в рабстві жінку. Про це повідомляє CNN.

Майбутню рабиню привезли з Гвінеї ще в 2000 році, в п’ятирічному віці. Вже через кілька років її змусили виконувати роботу по дому і дбати про дітей Туре, при цьому її били і чинили психологічний тиск.

У той же час, подружжя не дозволяли дівчинці ходити в школу, і тому вона не знала англійської мови. Також рабиню змушували спати на голій підлозі. Дівчина зуміла втекти з дому в 2016 році, коли їй допомогли сусіди і тепер подружжю Туре загрожує до 20 років позбавлення волі.

Тим часом, адвокат Деніз Крос-Туре заявив, що звинувачення на адресу його підзахисної “пронизане непристойними звинуваченнями, вигадками і неправдою”, оскільки подружжя Туре нібито вважало дівчинку своєю дочкою і ростило її нарівні з іншими дітьми.

Нагадаємо, не так давно в селі Покровське поблизу Маріуполя Донецької області депутат сільради Іван Комаров посадив на ланцюг працівника власної СТО. Так народний обранець вирішив покарати чоловіка за відмову виконувати додаткову роботу.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...