Макарони із мишачими екскрементами, та протерміноване м’ясо: Укранців шокувало те, чим годували дітей в дитячих садках Києва

Поліція Києва відкрила кримінальну справу за фактом поставок протермінованих продуктів до навчальних закладів, передає Корупція.Інфо

За заявою прес-служби відомства фірма, яка виграла тендер на поставки продуктів харчування в дитячі садки, школи та деякі державні установи привозила абсолютно зіпсоване м’ясо і овочі. У поліції розповіли, що з проблемою до них звернулися активісти ще в кінці минулого року, весь цей час, співробітники правоохоронних органів займалися виявленням порушень.

“Є підстави вважати, що посадові особи (які поставляли продукти харчування) протягом 2016-2018 років легалізували коштів на загальну суму понад 5 600 000 гривен, велика частина яких є державними. Це стало можливим внаслідок внесення в тендерну документацію завідомо неправдивих відомостей і подальших поставок неякісної продукції в сади, загальноосвітні установи та інші державні установи ”

Під час слідства було встановлено, що в кілька дитячих садків фірма привозила макарони з мишачими екскрементами, прострочені сири. Також простроченим виявилося і м’ясо, яке за словами директора одного з навчальних закладів, компанія привозила всього один раз в тиждень.

Поліція вже вилучила зразки продуктів і відправила їх на експертизу якості. Як і очікувалося, продукти не пройшли перевірку і навіть більше, виявилися небезпечними для вживання.

Зараз за словами поліції розслідування триває, а порушникам загрожує 5 років позбавлення волі.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...