Поки діти були без свідомості, анестезіолог займався з ними збоченнями і знімав все це на відео, а потім…

Анестезіолог з Аргентини знімав сексуальне насильство над дітьми, поки вони перебували без свідомості, передає Корупція.Інфо

56-річного Хорхе Оман Мадді заарештували після того, як поліцейські вилучили його телефон, на якому і зберігалися жахливі відео і фотографії. На знімках чоловік чіпав неповнолітніх пацієнтів за інтимні місця, повідомляє Metro.

На одному з пристроїв було знайдено близько 7 тис. фотографій, на яких Хорхе позує кожен раз з різними дітьми. Деякі з них були під наркозом. В даний час слідчі з’ясовують особи малюків, щоб їхні батьки були проінформовані про хід розслідування.

У дитячій лікарні, де відбувалися всі злочини, анестезіолог працював вже протягом 20 років. Спочатку він був заарештований у 2017 році, але пізніше його звільнили. Тільки в грудні поліцейським вдалося домогтися вилучення його телефону, де і були знайдені фото і відео, які послужили для арешту.

Поліція почала стежити за підозрюваним після того, як на нього подала скаргу директор місцевої поліклініки. Хорхе відправлять до в’язниці Сан-Феліпе, де він чекатиме суду. Поки у слідчих немає доказів того, що з однієї з жертв у чоловіка був статевий акт.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...