“Вони прям зривали з неї скальп цей, і вухо там висіло”: Стало відомо про стан 6-річної Даші, яку розтерзали собаки

6-річна Даша поверталася додому зі школи, в маленькому пакеті дитина несла печиво. Це була п’ятниця, третя годині дня. Зазвичай дівчинку зустрічала бабуся, але в цей раз вона йшла через пустир сама. У той момент на неї напали три бродячих собаки.

Однією з перших на допомогу до Даші прибігла Олександра Ткаченко. На той момент у дитини все обличчя було в крові, а куртка розірвана на шматки. Поки їхала швидка, жінка віднесла дівчинку в найближчий магазин, де надала їй першу допомогу.

Ось вона впала обличчям вниз, і собаки особа не пошкодили. Вони прям зривали з неї скальп цей, і вухо там висіло. Вона мені каже, що ніжка болить. Я знімаю колготки, а там м’ясо прям, рани, кров і м’ясо прям з колгот падає. Але вона не плакала, вона трималася до останнього, вона була в шоковому стані.

Дівчинку в шоковому стані відвезли в лікарню, де провели складну операцію. Медики кілька годин зашивали рани і рятували вухо.

3 години йшла операція. Виходить, на голові, так як праве вухо відірвано. І ліва нога розірвана від стегна до нижче коліна. Зараз робили перев’язку. Уявляєте, кожен шов обробити. Його чіпаєш, воно болить все, крики були.

Дашу вже перевели з реанімації в звичайну палату. Дівчинка поступово йде на поправку. Але лікарі переживають, щоб не розвинулася інфекція. Адже собаки, які напали на дитину, були бездомними.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...