“Ех, Надя, що ти накоїла…”: Сусіди Савченко розкрили приголомшливу правду про нардепа

Сусіди позафракційного народного депутата Надії Савченко, яку звинувачують в підготовці терактів, розчаровані її діями, передає Корупція.Інфо

Видання наводить слова мешканців будинку на вулиці Теодора Драйзера в Києві, де мешкає нардеп.

“Бачите, як все закрутилося, швидше за все, доведеться нам скоро носити Наді тормозки в СІЗО. Ех, Надя, що ти накоїла, навіщо ти ва-банк так рано і необґрунтовано пішла. Те, що показують про Надію – в це повірити не можу. Але справа в іншому. Я не підтримую те, як вона стала поводитися. Навіщо вона “хрінами” кидається в генпрокурора, принесла дві гранати. Вже багато говорять – вона несповна розуму. Розчарувала нас Надія, але як людину її шкода”, – сказав пенсіонер Петро Гаврилович.

Інший сусід нардепа Ігор Вікторович згадав, що днями до нього в двері дзвонили невідомі люди, які представилися її прихильниками. Вони закликали збиратися під будівлею Верховної Ради.

“Сказали, що вони дуже добре знають Надю, і пропонували мені в разі її арешту йти під Раду з її прихильниками і вимагати від депутатів і президента її звільнення. Я в такому брати участь не збираюся. Вік не той, та й ніколи не вірив, що з військового може вийти хороший політик”, – розповів він.

За словами Ігоря Вікторовича, він знав Савченко з її дитинства. Сім’я нардепа переїхала в цей будинок в 1983-му.

“Батьки дуже інтелігентні люди. Батько працював в аграрній академії. Він помер років 5 назад. Чимось хворів. Точно не знаю чим. Я з ними особливо не спілкувався. А мати, по-моєму, в торгівлі працювала. Надію в будинку бачив вкрай рідко. Як тільки повернулася з в’язниці, віталася з нами “Слава Україні!”, а потім перейшла на “Добрий день”. Біля їх квартири ніколи не бачив важливих політиків, якоїсь охорони. Єдине, що вони пару років назад відеокамеру біля вхідних дверей встановили”, – розповів співрозмовник.

РЕКЛАМА:

Джерело.

Вам також може бути цікаво...