Чому влада України не реагує на електронні петиції українців?

Обурені роботою влади чи комунальників – створіть петицію. Електрона демократія в Україні працює вже третій рік. Звернутися можна, як до міської адміністрації, так і до Президента. За цей час було створено понад 50 тисяч петицій. Проте реалізували всього десятки.

Озброїти українців хотів Зен Антипоп – член “Української асоціації власників зброї”. Він написав петицію, де запропонував ухвалити закон, який дозволить українцям вільно володіти зброєю.

“Досвід цивілізованих країн показує, що озброєні громадяни значно швидше припиняють, в тому числі терористичні акти. І злочинець тричі подумає, чи виходити кудись на площу, розмахувати своєю незаконною волиною, якщо він знає, що є можливість, що будь-хто може мати зброю самозахисту”, – зазначив активіст.

Українці підтримали цю ідею, А от Президент ні. Мовляв, проблема не на часі. Електронні петиції в Україні працюють третій рік. Ідея прийшла з Європи. Звернутись можна не лише до Адміністрації Президента, а й до Кабміну та КМДА. Аби петицію розглянули чиновники, вона повинна набрати певну кількість голосів. У Президента це 25 тисяч, у мерії – 10. Ось до останніх і звернувся активіст Андрій. Пропонував очистити місто від незаконної реклами. “Проблема в тому, що у Києві більшість реклами, є незаконною, наразі це 40-45 тисяч незаконної реклами”, – запевнив активіст Андрій Косецький.

 

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...