facebook

Польський депутат потоптав прапор УПА та спалив портрети Бандери і Шухевича

Посол Сейму Польщі, лідер ультранаціоналістичної партії “Рух народовий” Роберт Вінніцкі під час антиукракції біля посольства у Варшаві поставав ногами на червоно-чорний прапор УПА, назвавши його “бандерівською ганчіркою”.

Відповідні фото депутат виклав на своїй сторінці у Facebook. Нагадаємо, у понеділок, 19 березня, польські націоналістичні організації влаштували маніфестації біля посольства України у Варшаві, під час яких виголошували антиукраїнську пропаганду. “Акція стала прямою відповіддю на марш націоналістів у Львові два тижні тому. Крім “Руху народового” до неї долучилися представники націоналістичних організацій “Національно-радикальний табір” і “Всепольська молодь”, – написав Вінніцкі.

Поляк назвав марш у Львові неонацистським та стверджує, що він був проведений у честь “відповідального за геноцид на Волині” Романа Шухевича. Під час акції лунали гасла “Бандерівці – убивці”, “Шухевич – злочинець” і “Сором за Україну”. Окрім того, націоналісти закликали уряд Польщі “кардинально змінити свою політику стосовно Києва”. Наприкінці акції мітингувальники спалили портрети лідерів УПА Степана Бандери і Романа Шухевича.

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...