“Нафтогаз” просить допомоги через “Газпром”: Треба протриматися 3-4 дні

НАК “Нафтогаз Україна” закликає українців економити газ через припинення постачань російського газу – зменшити температуру в приміщеннях.

Як зазначається у повідомленні, за 15 хвилин до початку поставки газу “Газпром” повідомив, що передумав, знизив на 20% тиск у газопроводах на своєму боці системи і звів до мінімуму продаж газу іншим клієнтам.

“Мета – здійснити мрію або про “Україна замерзла”, або про “Україна – ненадійний транзитер і відбирає газ”. Це було б дуже доречно за два тижні до виборів самі знаєте кого. Навіть розмахування ядерною зброєю не допомагає зацікавити росіян прийти таки на вибори незмінного, так що потрібна якась швидка “перемога” – вважають у “Нафтогазі”.

Компанія закликає: “Давайте вчинимо недобре і зіпсуємо людині свято”.

“Нам треба протриматися лише 3-4 дні, поки не минуть холоди. У кого є котли, зменшіть температуру в приміщенні на 1 градус вдень і на 2 градуси вночі. Це дозволить знизити потребу в газі на 8-9%, і цього буде достатньо, щоб російський шантаж не вдався”, – закликає НАК.

“Ми працюємо з місцевими владами, щоб комунальні тепловики у найближчі дні робили так само для будинків з централізованим опаленням”, – додає “Нафтогаз”.

Компанія зазначає, що “газу в наших підземних сховищах багато, наші ПСГ круті, але навіть у них є технічні обмеження у тому, скільки газу можна підняти протягом доби”.

“Наші підземки зараз працюють на максимальному режимі відбору, видобувники постачають газ в систему в нормальному режимі, ми закриваємо решту потреб імпортом газу з Європи, де також незвичні холоди”, – йдеться у повідомленні.

“Ваша допомога у зменшенні потреби в газі буде дуже доречною. Сьогоднішній день – найкритичніший”, – додає “Нафтогаз”.

Доброго ранку, друзі. Як ви знаєте, Європа і Газпром грають зараз в гру «хто кого». Наші північні сусіди роблять кризу, …

Posted by Нафтогаз України – Naftogaz on Donnerstag, 1. März 2018

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...