facebook

Дочекатися маршрутки стане простіше: Нові штрафи для перевізників

У Львові вводять штрафи для перевізників, що їздять не за графіком, не виїжджають на маршрути, порушують санітарні норми. Штрафні санкції почнуть діяти після проведення у Львові конкурсу на транспортні перевезення, передає Корупція.інфо.

Так, сьогодні, 2 лютого, виконавчий комітет Львівської міськради погодив рішення «Про затвердження договору про організацію перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування у Львові». За словами керівника міського управління транспорту Олега Партики, за невипуск автобусів на маршрути, за порушення регулярності з перевізників стягуватимуть 200 неоподаткованих мінімумів (3400 гривень). Також штрафуватимуть і за менші порушення, на кшталт непозначення місць для інвалідів.

«Також договір передбачає інвестиційні зобов’язання перевізника. Ми чітко розуміємо, що перевізник не буде сам купляти автобуси, оновлювати і ремонтувати їх, тому ми це передбачили у договорі. Це є капітальний ремонт існуючих автобусів, придбання вживаних низькопідлогових автобусів і купівля нових автобусів. Кожного року вони мають оновлювати парк на 10% протягом терміну дії договору», – розповів Олег Партика.

У новому договорі також передбачено, що автобуси будуть їздити у звичайному режимі і один маршрут – у режимі експрес. У договорі, що пропонувався на конкурс у 2016 році, був передбачений режим маршрутного таксі.

Додамо, що звичайний режим роботи транспорту передбачає похвилинний графік руху автобуса на кожній зупинці, де він проїжджає. Автобуси мають здійснювати зупинки лише у встановлених для цього місцях.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...