Долар по 35: з’явився дyже невтiшний прогноз для гривні(відео)

Долар швидко перевалить за 35, якщо Україна найближчим часом не отримає кредит від Міжнародного валютного фонду, пише “Обозреватель“.

“Якщо Україна не відновить співпрацю з МВФ до осені, то тоді 30 гривень за долар нам здадуться ідеальним виходом із ситуації. Тоді ми вже говоритимем про курс 35 і вище”, – розповів фінансовий аналітик Ерік Найман.

Тим часом, Національний банк України рапортує про зміцнення курсу. Однак експерти вважають, що такий процес триватиме не довго. Це також підтвердив міністр фінансів Олександр Данилюк. Він заявив, що без грошей МВФ в України будуть проблеми з платоспроможністю.

Відзначається, що президент Петро Порошенко заявив в Давосі про виконання Києвом 80% вимог МВФ.

“Ймовірно, схрещую пальці, до квітня у нас буде місія, і ми отримаємо наступний транш. Ми, мій уряд і мій народ, готові продовжувати співпрацю з МВФ”, – сказав він.

А в НБУ тим часом запевнили, що гривня повинна стабілізуватися до літа 2018 року. До того ж від МВФ очікується в цьому році два мільярди доларів. На думку банкірів, інфляція все одно буде набагато більшою, ніж раніше прогнозувалося.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...