facebook

“Наркоша пережер таку кількість наркоти…”: Останній запис Ноздровської приголомшив Мережу

Загибла правозахисниця Ірина Ноздровська в своєму останньому повідомленні в Facebook подякувала всім, хто допоміг їй розслідувати вбивство сестри, передає Корупція.Інфо

Свій останній запис у соціальній мережі правозахисниця зробила 28 грудня минулого року.

Українців вразили останні слова Ноздровської. У той же час вони відзначають, що подібного свавілля не було навіть в “лихі дев’яності”.

“Нет слов. Такого даже не творилось в лихие 90-е”, “Россошанский убийца должен гореть в аду”, “Не спасли. Убийца на свободе”, “Такого свинства, как сейчас – не было никогда”, “Предсмертное письмо ко всем нам”, – пишуть вони.

Нагадаємо, що 1 січня правоохоронці знайшли тіло правозахисниці Ірини Ноздровскої, яка пропала безвісти 29 грудня.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Слідчі уточнили, що жінку знайшли поблизу села Демидів Вишгородського району Київської області. За інформацією журналістів, вона була без одягу.

Ось останній пост Ірини Ноздровської:

“Втомлена, замучена, з синцями під очима від цілодобового недосипання та недоїдання, вже хитаючись від вітру, намагаюсь зібрати думки в купу, щоб висловити свою найщирішу вдячність всім небайдужим людям, які проробили колосальну роботу, відклали свої справи, потратили багато сил і часу та не дали можливості наркоману-вбивці, який потрапив під амністію, вийти на волю!

Мені тепер всього життя, яке у мене залишилось, не вистачить щоб вам надякуватись!

Наркоман, племінник судді, вбивця моєї 26-ти річної сестри, в якої залишилась маленька дитина, сьогодні мав вийти на волю прямо із залу судових засідань. Привітати його з цією «святковою» подією, в суд приїхали його дружбани, в яких на лобі можна прочитати всі статті кримінального кодексу. В своєму нікчемному житті, наркоша пережер таку кількість наркоти, що в свої 20 з хвостиком, він мав вже всі наркоманські хвороби, про які пише вікіпедія. І саме його «життєві здобутки», дали йому карт-бланш на здійснення будь-яких злочинів, навіть і вбивства. Як виявилось, вбивці, які мають цирози, гепатити, енцефалопатії та купу інших прєлєстєй, спокійно можуть скористатись Законом «Про амністію», вийти на волю та впевнено продовжувати свою кримінальну кар’єру.

Втім, завдяки громадськості, яка довгі роки контролювала цю справу і постійно тримала руку на пульсі, цього таки не сталось!

Суд апеляційної інстанції врахував всі істотні порушення кримінально-процесуального закону, які були здійснені під час розгляду справи в суді першої інстанції і направив матеріали справи на новий розгляд. Відчути смак амністії, виродку було нє суждєно!

Новий рік вбивця буде святкувати в СІЗО! Як кажуть: “Як Новий рік зустрінеш, так його й проведеш!”

Одне, з вкрай рідких справедливих рішень, нам все ж таки вдалося сьогодні почути, за що дякую й суддям!

Я незупинно дякую і низько вклоняюсь перед вами, мої рідні, милі, дорогі друзі! Ви врятували, як мінімум одне життя людини чи дитини, яка могла бути наступною жертвою виродка-наркомана!”

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...