“Вони Вам дівчатка за викликом?”: Відомий український казкар зробив емоційну заяву про націоналістів

Громадський діяч, казкар та співак Сашко Лірник, під впливом від київського Смолоскипного маршу на честь Степана Бандери ‒ спробував охарактеризувати ставлення українського суспільства до націоналістів та їхню роль у ньому, передає Корупція.Інфо

Своїми думками автор поділився у блозі.

Сашко Лірник зазначив, що типовими претензіями до українських патріотів-націоналістів є фрази:

– Чому ви не зробили те і те?

– Чому не влаштували погромів?

– Чому не підпалили, не убили, не повісили, і т.д.?

– Чому замість нас не підставилися?

– Чому не «прісоєдіняєтєсь» к Міхо?»

– Чому замість нас не зробили?

У відповідь, Сашко Лірник зазначає, що більшість людей, які задають ці питання до націоналістів – на виборах голосують за гречку і 200 гривень. «Обираєте вілкулів-ляшків –рабіновичів, – продовжив казкар, ‒ А дій вимагаєте від націоналістів. Націоналісти вам шо, попихачі? Чи може «дівчатка за викликом»? Як вам погано чи страшно, то гукаєте: «Де ж ви, націоналісти? Чому не мчите нас рятувати, захищати і допомагати?» А як до виборів, то: «проголосую за тимошенків-ляшків-рабіновичів, бо он як гарно в тілівізорі розказують!».

Співак розкритикував «Новогодние огни», які і цього річ заполонили українські телеканали. «Як націоналісти примусили написати заяву на звільнення проросійського директора телеканалу, так смороду було на весь світ – «Ах! Какжиж так можна?! Нігадяї!» А як на новий рік по всіх телеканалах іде русськомірне лайно, то – «Скільки ж можна терпіти? Де українське телебачення?» Ви або хрестика зніміть, або труси вдягніть. Чи ви думаєте, що Україна стане українською через зусилля «совків», «какаяразніцев» і патріотів «уззкого міра»? Українська Україна потрібна виключно українцям», – наголосив Сашко Лірник.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...