Моторошні пологи: Акушер-гінеколог витягнув тулуб немовляти без голови

Страшна ситуація сталася в Тартагале (Аргентина), де 30-річна Рейна Наталія Веласкес звернулася в лікарню у зв’язку з передчасними пологами. Жінка перебувала на 22-му тижні вагітності, передає Корупція.Інфо

Рейна поїхала разом з чоловіком Ігнасіо на різдвяну вечірку 25 грудня, але у неї раптово відійшли води. На швидкій жінку доставили в місцеву лікарню.

Лікарі заявили, що без кесаревого розтину вона не народить. Однак виявилося, що в клініці не було нікого, хто міг би провести цю операцію.

“Головний лікар сказала мені, що я буду народжувати природним шляхом”, – цитує Рейну The Sun.

Пізніше виявилося, що положення немовляти було неправильним: коли його діставали, тіло вийшло, а голова виявилася затиснутою в результаті спазму матки. Ця обставина і привела до трагедії.

Акушер-гінеколог витягнув тулуб немовляти без голови, яка залишилася в тілі жінки. Ігнасіо прибіг до лікарні, коли лікарі витягали обезголовлене тіло.

Ні йому, ні його дружині ніхто нічого не пояснив. Їм лише віддали маленьку білу коробку, де лежали останки їхнього сина, який важив не більш 700 грамів.

Ведеться слідство по пункту “лікарська недбалість”. Проте керівництво клініки вважає, що поспішати з висновками рано – треба подивитися результати, які дасть розтин. Поки всі лікарі, які “допомагали” Рейн Наталії Веласкес народжувати, залишаються на робочих місцях, нікого з них не звільнили.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...