Скандальний голова РДА, якого судили за хабар повернувся на керівну посаду

Скандальний голова Іваничівської РДА Віктор Березюк повернувся у владу, передає Корупція.Інфо

Колишній голова Іваничівської райдержадміністрації Віктора Березюка став заступником голови ОТГ.

22 грудня під час сесії Іваничівської селищної ради голова громади Федір Войтюк запропонував депутатам затвердити кандидатуру Віктора Березюка на посаді заступника голови з гуманітарних питань, пише Буг.

Віктор Березюк ознайомив присутніх зі своєю біографією. Зокрема, зауважив, що у 1994-му році перейшов на роботу в Іваничівську районну державну адміністрацію, де обіймав різні посади: від начальника відділу соціально-економічного розвитку до голови адміністрації. Останні роки працював в підприємницькій структурі, у приватного підприємця Петра Сопронюка.

Нагадаємо, 18 серпня 2009 року голову Іваничівської РДА Віктора Березюка затримали на хабарі. Посадовець взяв 15 тисяч гривень за сприяння у підготовці документів для проведення аукціону щодо земельної ділянки у селі Древині Іваничівського району, площею 3,08 гектара.

Суд визнав Віктора Березюка винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.368 КК України (одержання хабаря у великому розмірі службовою особою), і засудив його до 5 років умовного покарання «з позбавленням права займати посади, пов’язані із організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями в органах державної влади та управління на строк три роки та позбавленням п’ятого рангу державного службовця».

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...