Мексиканець з півметровим чолoвiчим дocтoїнcтвом шукає підходящу жінку (фото)

  • 804956_main
  • 804957_main
  • 804958_main
  • 804961_main

Світ дізнався про Роберто Кабрера, коли той побив світовий рекорд по довжині пеніса


Мексиканець Роберто Есківель Кабрера, який має найбільшу в світі “гідність”, отримав інвалідність, пише Metro.
55-річний чоловік, довжина пеніса якого досягає 48 сантиметрів лише в спокійному стані, змушений жити на невелику допомогу від держави. Справа в тому, що він не може влаштуватися на жодну роботу, оскільки йому дуже важко підібрати спецформу. І справа навіть не в цьому – чоловік не може просто стати на коліна або пробігти кілька метрів.
“Роботодавці з настороженістю ставляться до мене. Вони завжди обіцяють передзвонити після співбесіди, але ніколи цього не роблять”, – каже чоловік.
Світ дізнався про Роберто, коли той побив світовий рекорд по довжині пеніса. До цього рекордсменом вважався актор Джон фелкон, володар 24 сантиметрів в спокійному і 35 в ерегованому стані. Однак навіть після визнання цей орган доставляє чоловікові певні проблеми. Так, він часто стикається з інфекцією сечовивідних шляхів, а також не може просто спати, оскільки повинен обмотувати пеніс бинтом і класти його поруч з собою.
Однак, навіть незважаючи на всі ці проблеми, він відмовляється від будь-яких хірургічних втручань. Він дуже пишається цією частиною свого тіла і навіть мріє про особливу жінку, яка підійде йому за всіма параметрами і стане його вірною супутницею.
У той же час його лікар зазначає, що неодноразово рекомендував Роберту зменшити пеніс, щоб вступити в шлюб з нормальною жінкою і мати дітей.
“Але він не хоче цього. Він бажає, щоб його пеніс був більший, ніж у інших. У Латинській Америці володаря великого органу прийнято вважати мачо. Саме це робить його особливим”, – каже він.
Також лікар додає, що він разом з групою колег-медиків намагався зрозуміти природу такого великого пеніса. І фахівці прийшли до висновку, що чоловік сам намагався його розтягнути ще з юнацького віку, щоб стати саме тим мачо, яким є зараз.
Раніше ми писали, що скульптура пеніса на горі в Австрії дістанеться монахам.

Крім того, сайт “Сегодня” повідомляв, що в центрі Москви затримали журналіста Лобкова в костюмі пеніса.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...