facebook

“Севілья” переграла “Шахтар” і вийшла до фіналу Ліги Європи

316082

У матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги Європи “Севілья” залишила “Шахтар” за бортом Ліги Європи.

Розпочалася зустріч між “Севільєю” і “Шахтарем” доволі рівносильно, однак шальки терезів на користь андалусійців схилив гол Гамейро. Кевін, обікравши Малишева у центрі поля, втік на побачення із П’ятовим, де без жодних проблем переправив м’яча у сітку воріт донеччан. Останні протягом більшої частини тайму нічого путнього поблизу воріт Сорії не створили. Однак вартувало підопічним Луческу втекти у стрімку контратаку за лічені хвилини до перерви, як Едуардо, скориставшись чудовою передачею Марлоса, відновив паритет у рахунку – 1:1.

Друга 45-хвилинка розпочалася із активних дій українського клубу, але швидкий м’яч вдалось забити господарям поля – вищезгаданий Гамейро, поклавши на газон П’ятова, записав до свого активу дубль. А крапку в матчі і в сподіваннях “шахтарів” на фінал Ліги Європи фантастичним ударом поставив Маріано – 3:1 cьогодні і 5:3 за сумою двох протистоянь на користь команди Євгена Коноплянки.

До слова, український хавбек “Севільї” на полі не з’явився, провівши усю гру на лаві для запасних.

Ліга Європи, 1/2 фіналу. Матч-відповідь.