Моторошна бійка циган з киянами поставила на вуха столицю (Відео)

У Києві в Солом’янському районі в ніч на 23 грудня сталася масова бійка місцевих жителів з циганами.

Як пише в Facebook Los Solomas, натовп циган, чоловік 15, вибігли з палицями і почали бити простих перехожих. “Люди дали їм відсіч, після чого частина нападників втекла. Кілька затримали. Люди не дають вивезти затриманих, щоб їх просто не відпустили”, – йдеться в повідомленні.

Терміново!Щойно на Солом'янському районі в Києві відбулась масова бійка місцевих мешканців з циганами. За словами очевидців, натовп циган кількістю близько 15 осіб з палицями почав бити простих перехожих. Люди дали їм відсіч, після чого частина нападників втекла. Декількох затримали. Люди не дають увезти затриманих, аби їх не просто не відпустили.

Posted by Los Solomas on Freitag, 22. Dezember 2017

Цигани в підземних переходах

Після резонансного подвійного вбивства, яке сталося в четвер увечері в Бориславі, правоохоронці влаштували облаву на місцевих циган. У понеділок, 11 грудня, в рамках розслідування вбивства працівників місцевого магазину поліція спільно з Нацгвардією забрала на допити всіх чоловіків з більш 20 циганських сімей.

Проведення масових затримань ромів підтвердили і в Бориславському відділі поліції, проте спростували інформацію про побиття. За словами головного лікаря центральної міської лікарні Віталія Головчака, один з ромів все ж був побитий, в результаті чого його госпіталізували.

РЕКЛАМА:

Джерело.

Вам також може бути цікаво...